BC ROBAD

Badminton voor iedereen

Voor Wie

Robad biedt de mogelijkheid om badminton te spelen op verschillende niveaus.

Beginnende spelers die het spelletje willen leren of gevorderde spelers die graag tegen een shuttle slaan in onderlinge partijtjes. In principe biedt Robad deze mogelijkheden voor spelers van alle leeftijden, maar er is wel een onderverdeling naar leeftijd.

 

* Junioren (t/m 17 jaar)

 

* Senioren (vanaf 18 jaar)

 

Kijk bij de speeltijden voor de verschillende tijden

 

De badminton activiteiten spitsen zich toe op het vrij spelen met behulp van een afhangsysteem. Hierbij wordt er door de senioren per half uur in wisselende samenstellingen partijen gespeeld. Bij voldoende animo zijn er diverse trainingsmogelijkheden. Competitiewedstrijden worden niet op de vaste speelavond gespeeld maar op zondag. Door het jaar heen worden er op de speelavond of in het weekend ook nog toernooien georganiseerd.

Robad vindt dat er naast badminton ook tijd moet zijn voor gezelligheid. Regelmatig organiseert Robad feesten en activiteiten om de onderlinge contacten te verstevigen. Neem een kijkje!

 

Zoeken

Volg Robad op Facebook

  

"Klik op het SponsorKliks logo om Robad gratis te sponsoren of klik 'hier' voor meer informatie."

06-12-2023 t/m 28-02-2024 "In De Roos"

LET OP vanaf 06-12-2023 spelen de senioren op woensdagen tussen 09:00-22:30 uur in sporthal "In de Roos" te Roosendaal